KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

soru mu hikayemi karışık

2 posters
YazarMesaj
Busecan
Yavru kedi
Yavru kedi

Kadın
Meslek/Hobiler : öğrenciyim.:) köpekleri ve kedileri çok severim enstrumanlara bayılırım ve çalıyorum da...:)

soru mu hikayemi karışık Empty
MesajKonu: soru mu hikayemi karışık   soru mu hikayemi karışık Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2007 3:37 pm

bizim apartmanda 1 ay önce doğum yapmış olan tekir ve müstakbel eşi pamuk var onları ben beslediğim için(çoğu zaman)bir gün evmizin kapısının önüne kadar gelmişler. onlar yemek yerken oamuk tekirin boyun kısmına patisiyle vurur gibi birşey yaptı ne demek istedi anlamadım..Smile
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

soru mu hikayemi karışık Empty
MesajKonu: Geri: soru mu hikayemi karışık   soru mu hikayemi karışık Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 9:50 pm

oyun anlamında yapmıştır telaş edilecek birşey değildir bence ama kediler aile yaşantısına alışık değildirdaha doğrusu öyle bişey onlar için yoktur o yüzden babaları yavruları yiyebilir yada zarar verebilir mümkünse yavrulardan uzak tutun yada dikkatli davranın. Wink
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com

soru mu hikayemi karışık
1 sayfadaki 1 sayfası