KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi

2 posters
YazarMesaj
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Empty
MesajKonu: Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi   Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 8:44 am

Arkadaşlar bu sitede ne oyunlar döndü,ne oyunlar!!Bir kafasından çatlak aklınca bizi sazan yerine koymaya çalıştı!Amma velakin ip adresinden(internet üzerindeki sabit bilgisayar adresi),konuşma tarzından,zevklerinden vs. biz o kişinin foyasını ortaya çıkardık!!!Hanii bizim bir eski forumumuz vardıı orada "lord of the darks" diye biri vardı (ona insan diyesim gelmiyor ya!) işte o kişi "siyam_cat" yani bizi kendini berk diye tanıtan kişidir yani oğuzdur!!!Amaa ben onun bana yaptığı gibi üyeliğini silmedim sadece banladım! ve de onun bana yaptığı gibi ortada hiç bir delil yokken onu banlamadım bütün delilleri size göstericem hemde resimlerle....
buyrun arkadaşlar...
şimdi biz adminler bütün üyelerin ip adreslerini rahatlıkla öğrenebiliriz...bende "siyam_cat" takma isimli kullanıcının ip adresi öğrenmek için olan butona bastım ve karşıma bu ekran çıktı

Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Kan305t2mx7

bu resimde kırmızıyla belirttiğim sayılara dikkat!

sonra oğuz kişisi yani eski forumdaki "lord of the darks"ın bana attığı küfür ve hakaretten geçilmeyen mailini açtım...(mail ayarlarından "her gönderenin ip adresi ve diğer detaylı bilgilerini göster"i işaretlemiştim o yüzden maillerde ip adresi çıkıyordu...)

Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Kan305tot1

ve bu resimde kırmızıyla belirttiğim sayılara da bakın...

evett 1. resimdeki ip adresi 85... ile başlıyor veee ne tesadüftür kii 2.resimdeki de 85..le başlıyor!!!

bu da herşeyin ve onu atma sebebimin kanıtıdır tek neden forumumuza zarar vermek istemesidir yoksa ben kişisel nefretimden dolayı onu atmazdım ama şüphesiz moderatörlük başvurusunda bulunurken bile forumumuza zarar vermeyi düşünüyordu! ama ben uyumuyorum kendini o kadar belli ediyor ki yalanları....

panco
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com
beyaztekir
Banlandı
Banlandı
beyaztekir

Kadın

MesajKonu: Geri: Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi   Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Icon_minitimeCuma Haz. 15, 2007 12:46 pm

İnanın ben nediyebileceğimi bilmiyorum..Siyam_cat kullanıcıyı forumdan atmak veya kilitlemek çözüm değil.İp adresi'de kilitli olması lazım...Yani şaşırdım.Ben nediyebileceğimi bilmiyorum...
http://www.kedicikler.ile.biz
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

MesajKonu: Geri: Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi   Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi Icon_minitimeC.tesi Haz. 16, 2007 11:15 pm

eski sitedeki tartışmaları buraya da taşımak istemiyorum tabi ki o yüzden bu konuyu sadece sizi bilgilendirmek için yazdım tartışmak için değil..
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com

Dikkat "siyam_cat" adlı kullanıcının atılma sebebi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-