KEDİCİKLER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KEDİCİKLER

Kedilerin Eğlenceli Dünyası!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Forum Kuralları Dikkat!

2 posters
YazarMesaj
beyaztekir
Banlandı
Banlandı
beyaztekir

Kadın

Forum Kuralları Dikkat! Empty
MesajKonu: Forum Kuralları Dikkat!   Forum Kuralları Dikkat! Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 5:29 pm

Forum Kurallarımız!

1-Forumda +18 resim video müzik vs. gibi konular açarak bunları eklerseniz uyarılmaksızın konunuz silinir.

2-Forumda kavga tehdit tahrik vs. gibi konular olursa uyarılmaksızın konunuz silinir veya kitlenir.Ve üyeliğiniz silinir.

3- Forumda msn'de kullandığımız (hyr,evt,ok,olmuo,tmm) gibi kelimeler yazmak yasaktır!

4-Forumda herkez kendi üyeliğini alacaktır.Anne,baba,kardeş dayı,amca abi,abla her kim olursa olsun kendi üyeliğini almak zorundadır.Bulur veya duyarsam üyeliğini kitlerim.

5-Forumlar arkadas bulmak için kullanılmaz.Bilgi alışverişi için kullanılır.Ama illa arkadas istiyorum.Diyen varsa özel mesaj ile arkadas bulabilirler.

6-Bir üye bir konuya gereksiz mesaj yazdığında o konuyu konunun içeriğinden saptırmayacaksınız..

7-Sadece mesaj atmak olsun diye mesaj atanlar lütfen atmasınlar.Aksi taktirde rankları düşer..

8-Alıntı olan mesajlara lütfen "Alıntıdır" diye yazınız.

9- Yazdığınız mesajların tek kelimelik, tek smileylik olmamasına özen göstermenizi, yazarken de bir anlam taşımasına dikkat etmenizi rica ediyorum.

10-Bir başlık açarken,ilk öncelikle açacağınız baslığın içeriğine bakın sonra aynı başlıktan var mı? yok mu? diye araştırınız.Eğer açacağınız başlığın aynısı ve ya benzeri varsa açacağınız konuyu iptal ederek,başka konu/konular açınız.

11-Bir konuya cevap mı yazıcaksınız,fakat aradan aylar,yıllar geçtiği için mesaj atamıyorsunuz.Yönetim kızıcak,uyarıcak diye tedirgin oluyor ve mesaj atmıyorsunuz.Konuyu hernekadar sıcak bulsanız bile ve ya bulmasanız bile o konu sizler için önemliyse gündeme tekrardan getirin.Ve herkez o gündeme gelen konudan faydalansın..

Sevgi ve saygılarımla
Like a Star @ heaven

En son tarafından Ptsi Haz. 04, 2007 11:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
http://www.kedicikler.ile.biz
panco
Yönetici
Yönetici
panco

Kadın

Forum Kuralları Dikkat! Empty
MesajKonu: Geri: Forum Kuralları Dikkat!   Forum Kuralları Dikkat! Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2007 5:42 pm

evet kurallarımız böyledir ve bir şey daha eklemek istiyorum
5-Forumlar arkadas bulmak için kullanılmaz.Bilgi alışverişi için kullanılır.Ama illa arkadas istiyorum.Diyen varsa özel mesaj ile arkadas bulabilirler.
bu madde hakkında eğer bir kimseden "beni özel mesajla rahatsız ediyor" gibi bir laf duyarsak attığınız tüm özel mesajlara bakma ve sorunu tespit etme hakkımız vardır.eğer şikayet doğru çıkarsa da üyeliğiniz silinir..
https://kediciklerimiz.yetkin-forum.com

Forum Kuralları Dikkat!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-